Aktuálně   Profil   Sortiment   Servis   Kontakty

 

Sortiment Sklízecí mlátičky


Sklízecí mlátička MF Delta

Hybridní kombajn MF Delta, který kombinuje tradiční technologii s rotorem, splňuje požadavky velkých farem a podnikatelů na sklizeň. Toho dosahuje s řadou nových funkcí, které nejen zvýší komfort obsluhy a snadné ovládání, ale také zvýšit kapacitu a výkon.

Mláticí ústrojí - MF DELTA má jako jediný pravé mláticí ústrojí na trhu, které si zaslouží označení "Hi-Inertia" - velký setrvačník! Urychluje tok materiál, podporuje mlácení a poskytuje díky úspoře pohonných hmot nákladově výhodné sklizně bez škod při průchodu.

MF vymyslel příčné desky ztenčující vrstvu materiálu při vstupu do mláticích orgánů, aby se snížily požadavky na výkon a tím šetřilo palivo. Sklízená plodina je vymlácena, upřednostňuje se separace zrna a slámy, a produkuje se vynikající vzorek zrna.

Široký vstup do rotoru podavače (Feeder) tvoří podávací rampa, která maximalizuje průchodnost materiálu i účinnost, takže materiál prochází kombajnem, i přes jeho vysoký výkon, šetrně.

Materiál prochází rovnoměrně oběma separačními rotory na zadní části stroje.

Spirálově uspořádané oddělovací prsty rotoru nakypřují vrstvu materiálu a jsou rozhodující pro extrémní čistotu a vysokou produktivitu procesu separace.

Plodin podložku a jsou klíčové pro velmi čisté a vysoce produktivní nanášení.

HyPerforma Hi-Inertia-mláticí ústrojí + Hi-Performance-mláticí koš + Rotor podavač Feeder + Hi-separační rotory = HyPerforma-technika.

Tento mlátící a separační systém je speciálně navržen tak, aby bylo produkováno čisté zrno a zacházelo se šetrně se slámou a tím měly lisy lehčí práci. Velká celková separační plocha 5,44 m².

Pro hybridní kombajny řady DELTA vyvinul Massey Ferguson zcela novou POWERFLOW žací lištu se šířkou záběru 10,74 m.

Je založena na osvědčené PowerFlow žací liště, která dokázala po desetiletích používání, kdy se zvýšil výnos řepky o více než 70 procent, řidiči zjednodušit práci za náročných polních podmínek.

PowerFlow žací lišta nové generace je širší pro zvýšení kapacity a disponuje vyšší výkonností díky velkému vkládacímu šneku a dalšími prvky výbavy.

Plodina je řezána systémem Schumacher – nosník nožů se zdvojeným pohonem, který se svou vysokou a stejnoměrnou rychlostí umožňuje vysokou průchodnost a je díky oboustrannému pohonu skutečně spolehlivější než nosník šířky 10,74 se samostatným pohonem. Široké pásy PowerFlow, které dopravují plodinu do vkládacího šneku, posbírají plodiny plynule a aktivně, čímž se redukují ztráty na žací liště a je zaručeno, že materiál jde klasem vpřed a rovnoměrně.

S průměrem 762 mm nabízí NOVÝ SuperFlow - vkládací šnek o 41% větší pracovní plochu než konkurenční konstrukce. S vkládacími prsty, které jsou umístěny po celé šířce, umožňuje za všech podmínek a u všech plodin plynulou práci, aniž by se tvořily shluky (kupy). Rychlé a snadné možnosti přednastavení zjednodušují řidiči ovládání pro docílení optimálního průtoku při různých druzích plodin a podmínek.

Kombajny MF Delta jsou poháněné nejmodernějšími motory nové generace AGCO POWER s technologií SCR, které splňují emisní stupeň Tier 4.

MF Delta Hybrid je poháněn zcela unikátním 7 válcovým 9,8 l motorem, který je známý svou vyvážeností a tichým chodem.

Tyto motory mají plochou křivku krouticího momentu, která zaručuje konstantní výkon kombajnu pod zatížením. V kombinaci s úsporným pohonem tak prokazují extrémně nízkou spotřebu paliva na tunu.

S těmi disponuje Vaše MF Delta větším dojezdem na jedno naplnění palivové nádrže. Aby bylo zaručeno, že máte dostatek paliva na dlouhé sklizňové dny, jsou kombajny vybaveny palivovou nádrží o objemu 1000 litrů a nádržkou na AdBlue (močovinu) o objemu 120 litrů.

Nejmodernější technika ulehčuje řidiči obsluhu a vylepšuje komfort, mimo jiné také díky standardní automatické klimatizaci a topení. Velké, zaoblené čelní sklo je tónované, vrstvené bezpečnostní, které je navíc opatřeno speciální vrstvou "Trosifol Sound Control" zaručující prvotřídní výhled. Díky výborné zvukové izolaci kabiny, pracuje řidič v klidném prostředí.

Vzduchem odpružené sedadlo je součástí standardní výbavy, stejně jako pohodlné sedadlo spolujezdce, které je umístěno na chladícím boxu a plynule nastavitelný sloupek řízení, který díky kompaktním rozměrům umožňuje ničím nerušený výhled na žací lištu.

Plynule nastavitelná opěrka je připevněna k sedadlu a je vybavena ergonomickou pákou Power Grip, která sedí dobře v ruce a umožňuje ovládat většinu funkcí prstem a palcem.

Méně často používané pomocné funkce se ovládají pomocí flexibilních membránových tlačítek, které jsou umístěny na pravé straně loketní opěrky. Uživatelsky příjemně profilovaná tlačítka navádějí k jednotlivým nabídkám jednotky displeje TechTouch.

Vynikající viditelnost a ergonomicky umístěné ovládací prvky usnadňují práci a zvyšují produktivitu.

Typ Výkon k/kW Žací lišta Zásobník zrna Odělování
MF Delta 9380 496/365* 2 x 4.25m rotors 12,500 Hybridní
MF Delta 9380AL 496/365* 2 x 4.25m rotors 10.500 Hybridní

*s Power Boost

       
MF_Delta.pdf Stránky výrobce Video        

MF_Activa MF_Activa_S MF_Beta MF_Centora MF_Delta MF_Fortia