Aktuálně   Profil   Sortiment   Servis   Kontakty

 

Sortiment Traktory


MF 8700 - Nejvýkonnější traktory

Nové traktory řady MF 8700 jsou díky inteligentnímu EPM Power Managementu (řízenému výkonu) a výkonem až 400k nejenom nejsilnějšími standardními traktory od MF všech dob, ale vzhledem k rozsáhlým změnám mají taky vedoucí pozici ve svém oboru z hlediska nákladů a pohodlí.

Jsou poháněny pokročilými motory Tier 4, které pocházejí z AGCO POWER. EPM nyní nabízí dalších 30 koní u PTO a při přepravě více než 20 km / hod. Kromě aktualizace zahrnuje dalekosáhlé inovace v oblasti pohonných jednotek, kabiny a obsluhy. Všechny typy budou k dispozici ve stupních výbavy Exclusive nebo Efficient, která zavedla MF již u úspěšné řady 7600.

Pět nových typů pokrývá výkonový rozsah od 300 až do400 koní a budou představeny na veletrhu Agritechnica 2013.

Motor

Traktory řady MF 8700 jsou vybaveny nejnovějšími motory AGCO POWER 3.generace se čtyřventilovou technikou a vstřikováním Common-Rail. Kromě toho motory splňují Tier 4 finální emisní předpisy a poskytují optimální výkon pomocí dvojice nových turbodmychadel s chlazením plnícího vzduchu. Nový Power Management (EPM) zabezpečuje, že je to nutné, může se navýšit rezerva výkonu až o 30 k.

Elektronický systém řízení motoru (EEM) průběžně dolaďuje kontinuálně vstřikování paliva, čímž snižuje emise, zvyšuje výkon a úsporu paliva. Kromě toho EEM nabízí různé pokročilé řídící funkce, včetně ovládání otáček motoru.

S možností zvolit jednoduše a rychle přesné otáčky motoru se zvyšuje kvalita práce, zvyšuje se produktivita a ulehčuje každodenní práce.

Velký vzduchový filtr zajišťuje dostatečný průtok čistého vzduchu do motoru, což zajišťuje vysokou úroveň výkonnosti a snižuje spotřebu paliva.

Nejsilnější traktor všech dob!

Převodovka

Dyna-VT je určena pro maximalizaci produktivity stroje, odbřemeňuje řidiče a optimalizuje využívání paliva. Power Control páčka zajišťuje bez námahy změnu směru jízdy i její rychlost. Použitím tempomatu SV1 a SV2 a přednastavení, se rychlost udržuje automaticky a při vypnutí motoru je automaticky uložena do paměti.

Funkce Supervizora se aktivuje, když se zvýší zatížení motoru a otáčky motoru poklesnou. Sníží se rychlost pojezdu, ale zachová se přenos výkonu a traktor tak pracuje při maximálním výkonu i při kolísavé zátěži.

Pro jednoduché a pohodlné ovládání byl implementovaný systém DTM – dynamický management traktoru, který spolu s převodovkou Dyna-VT automaticky řídí motor a převodovku tak, že minimalizuje otáčky motoru při zachování požadovaného výkonu a tím požadované pojezdové rychlosti, čímž se šetří palivo.

Dyna-VT a DTM pracují s maximální účinností, přičemž stále zabezpečují plynulou jízdu při snížené spotřebě paliva.

 

 

 
Typ Výkon  k Výkon s EPM Motor/Zdvihový objem Převodovka
MF 8727 270 300 Agco Power 6 vál./8,4 l TwinTurbo Dyna VT
MF 8730 295 325 Agco Power 6 vál./8,4 l TwinTurbo Dyna VT
MF 8732 320 350 Agco Power 6 vál./8,4 l TwinTurbo Dyna VT
MF 8735 350 380 Agco Power 6 vál./8,4 l TwinTurbo Dyna VT
MF 8737 370 400 Agco Power 6 vál./8,4 l TwinTurbo Dyna VT

Odkazy:


Prospekt MF8700

6,3 MB


Video

Youtube 1:28


Stránky výrobce