Aktuálně   Profil   Sortiment   Servis   Kontakty

 

Sortiment Traktory


MF 6600 - Univerzální traktory s perfektním poměrem výkonu a hmotnosti

Přichází nejnovější řada strojů po dlouhé vývojové fázi. Řada MF 6600 přináší jedinečný a nedostižný design a výsledky práce inženýrů Massey Ferguson. Tyto traktory Vám budou poskytovat svůj vynikající výkon a schopnosti. Výrazné a působivé charakteristiky každého stroje zvyšují produktivitu a umožní Vám mít věci plně pod kontrolou. Dokonalé pro smíšené farmy, produkující plodiny, hospodářská zvířata i pro smluvní podnikání. Toto je budoucnost zemědělství.

Traktory MF 6600 mohou obsahovat známé konstrukční prvky, jaké můžete znát ze stávajících traktorů, včetně řady stejně působivých charakteristik, ale to, co způsobuje, že „vyčnívají z řady“, je jejich velikost. Mají kratší rozvor náprav pro vynikající manévrovací schopnosti. Zaoblený design podvozku a kapoty zajišťuje jeden z nejmenších poloměrů zatáčení na trhu a umožňují řidiči větší volnost při pohybu v omezených prostorech. Traktor sám má vynikající velikost podvozku, jehož konstrukce zajišťuje dokonalejší manipulaci při přepravě nákladů, maximální ochranu půdy a nižší tlak na půdu při kultivaci, přímém a běžném setí. Robustní výkonný motor a inteligentní design přináší všem typům vysoký poměr výkonu a hmotnosti. Rovněž zajišťuje mimořádně všestranné schopnosti stroje při jakýchkoliv pracích.

S neomezenou tahovou silou pro traktory této velikosti se MF 6600 honosí 4,9 litrovým motorem AGCO POWER e3 SCR, vytvářejícím obrovský točivý moment. Je to nejvýkonnější traktor střední velikosti na trhu s výkonem do 185 k se systémem řízení výkonu motoru (EPM)*. EPM zajišťuje stálou dodávku výkonu při měnících se podmínkách pro zvýšení produktivity. Motor reaguje dodáním zvýšeného výkonu s proměnnou velikostí při namáhavé práci s vývodovým hřídelem, při pracích na poli, přepravě po pozemních komunikacích i při náročných operacích s hydraulickou soustavou. Můžete tak získat výkon automaticky tehdy, kdy jej nejvíc potřebujete. Při nízkých otáčkách volnoběhu 720 1/min si nezatížený motor jen tiše přede. Vysoký výkon a točivý moment při nízkých otáčkách zajišťují vysokou výkonnost, excelentní spotřebu paliva a nízkou hladinu hluku od motoru.

Nejvýkonnější 4válcový motor na trhu!

Motory AGCO POWER mají vynikající charakteristiky točivého momentu pro udržení traktoru v pohybu i v opravdu náročných podmínkách. Je udržována pojezdová rychlost vpřed při maximálním výkonu za všech podmínek. Tím získáváte větší sílu, jakmile ji potřebujete, a řada prací je prováděna bez námahy. Tiše a na pozadí pracuje bezúdržbový systém selektivní katalytické redukce (SCR), který snižuje škodlivé emise a zvyšuje účinnost využití paliva. Tento systém jsme zavedli na traktorech jako první již v roce 2008 nejen proto, abychom splnili stále přísnější legislativní požadavky v budoucnu, ale i pro vytvoření zdravějšího životního prostředí a snížení nákladů na palivo.

Traktory MF 6600 jsou určeny speciálně pro vysokou manévrovatelnost při všech pracích na farmě. Tvar podvozku a kapoty umožňují vynikající přístup k servisním místům a extrémní úhel natočení předních kol zajišťuje maximální možný pohyb a činnost v omezených prostorách. Traktory řady MF 6600 mohou být vybaveny plně integrovaným předním tříbodovým závěsem předním vývodovým hřídelem. Dvě volitelné přední přípojky hydraulické soustavy poskytují hydraulické funkce řady čelně nesených nářadí. K dispozici je široký výběr vývodových hřídelů. Přídavné spínače vnějšího ovládání vývodového hřídele, montované na blatníku, umožňují ovládání vývodového hřídele z místa mimo kabinu. Traktory řady MF 6600 mají nedozírné možnosti a snadno se vypořádají s náročnými aplikacemi. Tento traktor je současně lehký a výkonný, plný točivého momentu a obratný. Dokonalá volba, pokud hledáte kompaktní design a nedostižný výkon. Pro zvýšení výkonnosti je určena široká škála přídavných zařízení podle Vašich potřeb. Na straně 24 najdete více informací o kompletní řadě volitelných zařízení.

Essential
Toto je balíček se základními specifikacemi pro traktory řady MF 6600. Balíček Essential kombinuje jednoduchost, užitečnost a robustní všestrannost. Volit můžete převodovku Dyna-4 nebo Dyna-6. Pokud tedy požadujete sílu a výkonnost bez všech špičkových příslušenství, je to balíček právě pro Vás.

Efficient je balíček pro střední výbavu traktorů řady MF 6600. Volit můžete převodovku Dyna-4 nebo Dyna-6, novou opěrku ruky Command Control mechanicky nebo elektricky ovládané ventily vnějšího okruhu. Je určený pro zvýšení produktivity díky klíčovým charakteristikám. Efficient umožňuje řidiči pracovat rychleji, podle vyšších standardů a s vyšší přesností. Očekávejte vyšší úroveň komfortu, ergonomie a spolehlivosti.

Balíček Exclusive představuje kombinaci vysoké všestrannosti a propracování. S převodovkou Dyna-6 nebo Dyna-VT, novým ovládacím programem Command Control s pákou Multipad a elektricky ovládanými ventily vnějšího okruhu nabízí balíček Exclusive ty nejlepší, celosvětově proslavené charakteristiky a rovněž několik vylepšení. Je určený pro zákazníky, kteří hledají traktor s pokročilými charakteristikami a funkcemi, včetně nejmodernější ergonomie a maximálního komfortu.
 


 

Odkazy:


Prospekt MF6600

3,5 MB


Video

Youtube 9:10


Stránky výrobce