Aktuálně   Profil   Sortiment   Servis   Kontakty

 

Sortiment Traktory


MF 5700 SL

Čistá energie a výkonnost pro vaši farmu

Renomovaný motor AGCO Power s vynikající spolehlivostí, využívající průkopnickou technologii SCR. V celém světě bylo prokazatelně prodáno 25 000 traktorů vybavených SCR. Je dokonale sladěn s převodovkami Dyna-4 a Dyna-6 pro dosahování špičkové spolehlivosti a hladkého, plynulého provozu.

Maximální komfort pro produktivnější pracovní dny díky kabině, která spojuje komfort, nízkou hladinu hluku, snadnou obsluhu a kvalitu se snadným přístupem do kabiny díky dveřím s velkým úhlem otevření. Odpružení kabiny a systém odpruženého zavěšení přední nápravy pro optimální jízdu i na polích s nejobtížnějším terénem jsou doplněny ovládacími prvky poskytujícími optimální ergonomii pro menší námahu. Jejich funkce jsou navrženy pro maximální účinnost při provádění jakéhokoliv úkolu.

Schopnost pracovat efektivněji i s nejnáročnějším nářadím s využitím vysokého výkonu zvedání, široké škále vývodových hřídelů a specifikací hydraulické soustavy. Nejnovější technologie řešení ISOBUS a naváděcího systému Auto-Guide™ 3000 pomáhají získat to nejlepší ze sofistikovaných zařízení při jejich jednodušším ovládání pro řidiče.

Nízké provozní náklady motorů AGCO Power s nejnižší spotřebou paliva a kapaliny AdBlue® plus bezúdržbová soustava výfuku. Převodovka dále přispívá ke snižování nákladů na palivo při jízdě na pozemních komunikacích, zatímco naváděcí systém Auto-Guide™ 3000 zmenšuje přesahy. Snadná a pohodlná každodenní údržba snižuje účty za opravny a vedoucí vozového parku mohou monitorovat a optimalizovat výkonnost strojů pomocí telemetrického systému AgCommand®

 

     
Prospekt MF5700.pdf Stránky výrobce