Aktuálně   Profil   Sortiment   Servis   Kontakty

 

Sortiment Traktory


MF 4700 - Univerzální traktory

Zcela nové traktory, speciálně navržené a vyráběné pro sektor s výkonem 75-95k, vybavené nejmodernějšími technologiemi pro kabinu, motor, převodovku a hnací ústrojí.

Nejlepší komfort a ovládání ve své třídě ve zcela nové, prostorné klimatizované kabině vyvinuté speciálně pro řadu 4700.

Prověřené tříválcové motory AGCO s objemem 3,3 litru, využívající nejmodernější technologie, dodávající vysoký výkon a točivý moment pro výjimečně hospodárné využití.

Moderní účinná mechanická převodovka 12x12 s mechanickou volbou směru jízdy nebo funkcí Power Shuttle.

Pohon čtyř kol s hnacím hřídelem v ose.

Nejnovější hydraulická soustava s otevřeným středem s dvojitým hydrogenerátorem pro dodávku tlaku a průtoku požadovaného moderními nářadími.

Ověřené moderní elektronické obládání závěsu (ELC) s jednoduchou obsluhou.

Spolehlivost nám koluje v žilách. Massey Ferguson se ve jménu své značky zavazuje, že bude stále dodávat nejvyšší kvalitu. Každá součástka nového traktoru řady MF 4700 byla pečlivě navržena, vybrána a přiřazena nejlepším výrobcům a poté smontována podle nejnovějších výrobních technologií. Po celou dobu výrobního procesu i před expedicí z naší továrny provádí naše týmy kontroly jakosti systematické kontroly veškerých detail.Ať se podíváte kamkoliv nebo sáhnete na cokoliv, získáte pocit z pokročilé, vysoce kvalitní konstrukce. Na kapotě i na středu volantu spatříte logo značky, které důvěřujete. Chystáte se začít obtížnou práci, a chystáte se poprvé pracovat s novým traktorem MF 4700. Ještě nevíte, jak se úkolu zhostíte, ale už si můžete být jisti, že tento nový pracant vás nenechá v úzkých.

 

  MF 4707 MF 4708 MF 4709
Max. výkon při otáčkách 2 000 1/min (k) 75 85 95
Max. točivý moment při otáčkách 1500 1/min 312 347 355
Typ převodovky 12x12 synchronizovaná převodovka
Typ motoru AGCO POWER 3,3 l / 3 válcový, splňující nejnovější emisní limity
Verze S kabinou/plošinou
     
Prospekt MF4700.pdf Stránky výrobce      

Traktory