Aktuálně   Profil   Sortiment   Servis   Kontakty

 

Sortiment Čištění a doprava obilí


Pneumatický dopravník SupraVac 2000

Kongskilde SupraVac 2000 nabízí na trhu nejvšestrannější dopravní systém s vysokou výkonností. S přepravní výkonností až 120 t/h je SupraVac 2000 velice účelný pro nakládání přívěsných vozíků a nákladních aut přímo na farmě.

Uchycením na dvě transportní kola a možností spřažením s traktorem je SupraVac 2000 velice mobilní. Hydraulicky ovládané nakládací zařízení, které je součástí stroje, je umístěno v nakládací pozici a sací potrubí je zároveň připojeno do cyklónu, pak je SupraVac 2000 připraven k nakládání valníků nákladních automobilů přímo na poli nebo ze sila. SupraVac 2000 je poháněn vývodovou hřídelí traktoru a tudíž je nezávislý na elektrické energii. SupraVac 2000 je vybaven novým druhem nakládacího zařízení. Z otočného ventilu padá obilí do urychlovací komory, kde proud vzduchu z výtlačného ventilátoru urychlí dopravu obilí. Toto směšování obilí s dopravním vzduchem před vstupem do vertikálního nakládacího zařízení zajistí optimální přepravní výkonnost. Pro dopravu obilí na větší vzdálenost a větší výšku než dovoluje nakládací zařízení, je možno potrubí dočasně připojit na výstup výtlačného ventilátoru.

Přepravní výkonnost
Při pneumatické přepravě závisí výkonnost na přepravovaném materiálu, uspořádání potrubí a jeho délce. Jestliže nakládáte se SupraVac 2000 vestavěným nakládacím zařízením, přepravní výkonnost dosáhne až 120 t/h. Kontaktujte firmu Kongskilde pro výpočet přepravní výkonnosti, když používáte pro práci SupraVac 2000 sací ventilátor.